Небувалий ажіотаж серед представників засобів масової інформації та простих глядачів на авіасалоні «Авіасвіт-ХХІ» 20 вересня 2006 року викликало шоу Київського міського автомотоклубу (КМАМК). Президент КМАМК Сергій Малик за кермом боліда «Формула-1600» змагався з реактивним літаком Л-29 «Дельфін», за штурвалом якого перебував директор полтавського конструкторського бюро з розробки гелікоптерів «Аерокоптер», військовий пілот першого класу, пілот-інструктор літаків надзвукового класу (свого часу пілотували такі всесвітньо відомі винищувачі, як МІГ-21, МІГ-23) Ігор Політучий.
Подібний поєдинок літака і автомобіля відбувся в Україні вперше. У світовій практиці знаменитими стали гонки Міхаеля Шумахера з винищувачем. До речі, на відміну від німця, киянин змагався з літаком, який перебував у повітрі. Адже швидкісні характеристики Л-29, коли він рухається по смузі, нижче, ніж у «Естонії-25». Тому такі змагання були б просто некоректними. А ось у повітрі двомісній реактивний птах може видати до 600 км/год. Але оскільки літак летів невисоко (приблизно в п’ятнадцяти метрах над землею), то швидкість, природно, була нижчою. До речі, «Дельфін» і болід приблизно однолітки. Створені вони, так би мовити, в одну епоху.
Реактивний літак наближався до злітної смуги зі швидкістю 200 км/год. Сергій Малік стартував за відмашкою прапорця. Завдяки високій постійної швидкості, Л-29 на початковому етапі випереджав машину, але розгінні характеристики боліда дали йому можливість на відрізку в 1200 метрів наздогнати і обігнати крилатого суперника.
Коробка перемикання швидкостей у «Формулі» була налаштована таким чином, що на п’ятій передачі болід розганявся до 250 км/год. Отже, Сергій Малік у всіх трьох спробах наздогнав і випередив реактивний літак.
Здалеку їх дуель виглядала дуже цікаво: болід з відстані в кілька десятків метрів здавався маленькою білою цяткою, яка жваво й агресивно переслідувала в кілька разів більший літак і за короткий час залишила його далеко позаду!
Між іншим, біле авто КМАМКу — неодноразовий рекордсмен. На ньому Сергій Малік у 2004 році вперше у світовій історії піднявся на гору Ай-Петрі. Ніколи досі авто такого класу своїм ходом не виявлялося на висоті 1221 метр над рівнем моря.